Медичний центр "Space Clinic"

У центрі "Space Clinic" реабілітація дітей та дорослих складається з трьох компонентів: грамотна якісна фізіотерапевтична дія, висококваліфікована психолого-педагогічна дія, а також робота з тілом, запуск компенсаторних можливостей організму.


У Європі метод Томатіс, як спосіб поліпшення роботи нервової системи, використовуються вже понад п'ятдесят років. Однак, в Україні існує лише з 2013 року. Щорічно збільшується кількість лікарів, які віддають перевагу цій системі, ніж лікуванню таблетками. А це тому, що метод Томатіс щадить організм дитини, не порушує роботу печінки та нирок, сприяє стабільному поступовому прогресу розвитку, не викликаючи звикання, відкатів та регресів у разі припинення лікування. Досягнутий результат у розвитку нервової системи пацієнта, залишається стабільним при правильному психолого-педагогічному супроводі дитини.

Кушнірська Олена Євгенівна - була першою, хто привезла метод Томатіс до Харкова у 2013 році, відкривши нові можливості лікування неврології у рідному місті. За кілька років Томатіс поповнився додатковими методами, такими як Біоакустична корекція, Гіпокситерапія, SoundSory, Forbrain та ін.


Олена Євгенівна Кушнірська, лікар психіатр вищої категорії, щодня у стінах центру проводить прийом, діагностику, супровід пацієнтів. Для кожного складається індивідуальна програма лікування. Кожна наша фізіотерапевтична процедура проводиться висококласними фахівцями відповідно до норм та стандартів методик.

Про наших фахівців "думки та тіла"

Кожен із наших фахівців на сьогоднішній день, має безцінний багаторічний досвід роботи з дітьми з різною етіологією захворювань нервової системи, свою власну авторську, перевірену роками, програму корекції та компенсації психічних порушень. Усі наші спеціалісти гармонійно доповнюють один одного. Отримуючи супровід кількох фахівців, дитина отримує комплексну психолого-педагогічну корекцію.